קנווסים משגעים נרקמים

זמנים מתוחים לכולנו, אך אני שמחה לראות את הבנות המגיעות לסדנאות מוצאות נחמה בעשיה וביצירה. התגובות על סדנת רקמת איקסים על קנווסים היו נפלאות, ונשאלתי מתי יפתחו מועדים חדשים לסדנה זו. החלטתי, ככה ספונטנית לפתוח סדנא נוספת ממש בקרוב, יום שישי, ה 1/8, בין 10:00 ל 13:00 במסטיקים, רעננה.בנתיים אספר קצת חוויות מהסדנאות האחרונות. הסדנת הראשונה הייתה סגורה לבנות הדרום, כחלק מהמייזם המקסים שמות את הדרום במרכז בו לקחתי חלק. בהובלת איריס פוגל בן חמו, יוצרות מהמרכז והצפון פתחו סדנאות יצירה נפלאות לילדי הדרום, בחינם. אחרות חוברות יחד לאיסוף וארגון מאות רבות של ערכות יצירה שוות, המשוגרות את הילדים המתגוררים בישובים בדרום הארץ ובעטף עזה בפרט.
גם אני נקראתי לדגל ופתחתי סדנת רקמת איקסים חינמית לבנות הדרום. מלבד הזעקה אחת שגנבה לנו עשר דקות שלמות של עשיה, רקמנו יחד ברגוע, תוך שיחה מרתקת עלינו, על חיות המחמד שלנו ועל חיים בעוטף עזה.

גם למחרת, בסדנת הנשים “זכינו” להזעקה אחת שהכריחה אותנו לקום מהשולחן, וחוץ מדקות ההשהיה שנכפו עלינו, הבנות שקעו בעשיה ויצרו קנווסים משגעים.

סדנת רקמת איקסים על קנווס בסטודיו מסטיקים
סיגל עגיב הכינה תמונה משגעת לחדר השינה. אוהבת אוהבת אוהבת את מראה האותיות הרקומות!
הקנווס של סיגל עגיב

רחלי זוסימן, מהבלוגים פשוט מבשלת ו עפיפונים (לא הכרתם? שווה להכיר!), שמגדלת 3 חתולים ו 2 ילדים ומתכננת את החתול הרביעי, רקמה חתול מדושן על הקנווס.
רחלי מתכננת להוסיף למתוק חתול או שניים וליצור סדרה קטנה.

החתולי של רחלי רוסימן

איילת יוטבת מהבלוג חרוזים חפצה בינשוף רקום ועבדה בשקידה על המוני איקסים בגוונים של כחול וחום שיחד יוצרים ינשוף משגע.

הינשוף של איילת בהתהוות

קרין הלכה על זר פרחים, מירב על שושנה גדולה מעוטרת בשני עלים, שני רקמה את הלוגו של העסק החדש שלה, שיתמקם בכניסה למשרד, יערה עבדה על חתול מתוק, שרית יצרה צללית של ילד אוחז בלון, ושר שקדה על קנווס מהמם של אייל מפואר קרניים.
איזה כיף זה לקבל פייסבוק נוטיפיקיישנז ותיוגים על עבודות גמורות של הבנות. מחכה לעוד כאלה 🙂

למי שרוצה לקחת חלק בסדנת הרקמה על קנווס, ממליצה לכן לבוא לשלוש שעות מהנות בלוקיישן הכי שווה לשוחרות יצירה- חנות הסטודיו מסטיקים.

מתי? יום שישי, ה 1/8, בין 10:00 ל 13:00.
יום שישי, ה 22/8, בין 10:00 ל 13:00.
איפה? מסטיקים, רחוב החי”ל 49 רעננה. 
מה עושים? בסדנא נרקום תמונה על קנווס בגודל 20 על 20 ס”מ. נתכנן את התמונה, העיצוב והצבעים, נלמד כיצד להעביר את התכנון לקנווס ונתחיל במלאכה
הממכרת של הרקמה.
למי מיועד? לנשים ונערות.
חומרים? הסדנא כוללת את כל החומרים. אין צורך להביא דבר.
עלות? 90 ש”ח למשתתפת.
רישום? במייל, או בקישור הזה.

עבודות ועובדות מעניינות על רקמת איקסים בפוסט הזה. והשראה- בלוח הפינטרסט שלי בנושא רקמת איקסים.
מזמינה אתכן להגיע, להדבק בחדוות האיקסים ולהרוויח תמונה מעשה ידכן  🙂

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *