צנצנת דברים טובים

עוד רגע קט נכנסת שנה אזרחית חדשה. אני מודה שבאופן אישי ראש השנה (שלנו) הרבה יותר עושה לי את זה. הוא מתחיל לרגש אותי שבועות לפני שהוא מגיע, ממלא אותי בתחושות של ציפיה וחג. למרות ועל אף, גם במעבר בין שנה אזרחית אחת לאחרת יש תחושה של שינוי, התקדמות, סיכום וציפיה.לוקחת את הרגע, כותבת פוסט ומציעה גם לכם לעצור ולשאול מה היה לנו ואיפה נרצה להיות בדיוק עכשיו בשנה הבאה. אני למשל, מתכננת לפתוח את הצנצנת הזו שהכנתי ולבלוע את תכולתה. ולא, הפעם היא לא תכיל עוגיות או גרנולה ביתית או את השקדים הקלויים והמצופים שאני פשוט חולה עליהם. הפעם היא תכיל פתקים. בכל פתק יהיה משהו טוב שקרה. נראה שתהיה לי חוויה מרגשת, ומה שבטוח, יהיה הרבה יותר קל לכתוב את הפוסט הזה ב 31/12/2014 כי אהיה ממש מוכנה.

רוצה להודות לכל הזוגות, אמהות, ואבות, בני ובנות בת מצווה ואפילו לתינוקות בני יומם שאפשרו לי לעצב את ההזמנות לשמחה הפרטית שלהם. פגשתי השנה הרבה אנשים נרגשים, גאים, ומאושרים, בקטע הכי טוב של החיים. אנשים מלאים באהבה, שמחת חיים וציפיה. דרך העיניים שלכם ראיתי את ההערכה והאמון שלכם כלפי וכלפי המוצרים שלי וזה דרייב אדיר להמשיך ולעשות 🙂

הפקדתי בידכם את ערמה של ההזמנות לחלוקה והן פוזרו ברחבי הארץ ולפעמים בעולם, בין המוזמנים שלכם. את חלקן הגשתם באופן אישי, כי הזמנות מביאים ביד, וחלקן שוגרו עם חותמת ובול. היה מצחיק שחברתי יונית צוק זיהתה הזמנה שעיצבתי על המקרר של דודתה, ומפתיע לגלות שאחותי נכחה בשתי חתונות שונות להן עיצבתי להן את ההזמנות, עולם קטן. אבל הכי רגש היה לקבל בדואר הזמנה שאני עצבתי בעצמי, ועוד יותר מרגש היה לעצב הזמנות למסיבת ברית של תינוקם הבכור של זוג שעיצבתי לו את ההזמנות 🙂

תודה ללקוחות שטרחו להודות בע”פ, במסרונים, במיילים או דרך אפליקציית ההמלצות של wed revieus. בדף הסטטיסטיקות של מזמינים 100% מכם ציינו שתמליצו לחברים ובני משפחה לעצב את ההזמנות מזמינים, ו 100% מכם היו מרוצים מעל ומעבר מהתוצאה הסופית. זה פידבק אדיר ומשמח מאוד מאוד ולגמרי תחושה שאני עושה דברים בכיוון הנכון…  🙂

תודה ללקוחות שרכשו במהלך השנה המוני מדבקות מעוצבות בשלל עיצובים והשתמשו בהן למיתוג מתנות אישיות, הקדשה ואריזות מתנה. מדבקות הסקראבל הצטרפו למוצרים לפני זמן קצר והן נחטפות בקרב ע”י שוחרות היצירה והסקראפ.

בהדרגה ובעקביות מזמינים הולך ומקבל מקום מכובד בעולם ההזמנות. אני ממש גאה בכך שיש להזמנות יחוד, קו וסגנון מובהקים וברורים. במקביל, האתר עבר תהליך של עיצוב מוחדש בעזרתה של ירדן גלילי היקרה, ושדרוג הממשקים, מה שהביא להתחזקות נפלאה של מזמינים כמותג. מגיעות יותר ויותר הצעות לשיתופי פעולה, וזה מרגש ומחמיא מאוד.

והבלוג אהובי, נכח השנה ב 54 פוסטים מתוכם 21 הדרכות עשה זאת בעצמך מצולמות, ופרינטבלס לשימושכם. הסטטיסטיקות מראות שאתם מאוד כאן וזה סיפוק אדיר.

מבטיחה להיות כאן ב 2014 עם הרבה דברים טובים, בצנצנת, אבל לא רק!

מוכנים ומזומנים לשנה טובה.
❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥

איך מכינים צנצנת דברים טובים?
✽ שוטפים ומיבשים צנצנצת שאוהבים.
✽ משקיעים שניה במראה שלה, זה חשוב! אני יצרתי חבק מבד לבד פשוט אותו חוררתי, ארבעה חורים מקבילים בכל צד, והשחלתי סרט לקשירת החבק סביב הצנצנת.
✽ מכינים תווית חמודה לשנה (אני השתמשתי בנייר קראפט עבה שגזרתי במספרי זיגזג ובאותיות קטיפה מסדרת תוצרת הארץ). מדביקים את אותיות הסקראבל בכדי לקבל את הכותרת “דברים טובים”.
✽ מכינים מראש ערמה יפה של פתקים שיספגו את הטוב שעובר עליכם.
✽ כותבים. דברים קטנים וגדולים.
{ מומלץ בחום לגילאי 4-99 }

מאחלת לכם ממש מעומק הלב, שנה פוריה ומלאה בדברים טובים.
שתזכו לפגוש הרבה טוב, ויותר מזה, שתזכו להבחין בטוב שפוגש אתכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *