חתן-כלה

עבר זמן מה מאז שיצרתי את דמויות החתן-כלה, וכמו אוסף הקישוטים, הכפתורים, התחרות, הדפים והבדים שאני אוספת במהלך השנים, ומחכים להשתלב ביצירה המתאימה, ככה הן חיכו לזוג המתאים שיבקש אותם בהזמנה. והנה לפני שבועות אחדים כלה מתוקה הגיעה לביקור בסטודיו בלווי אמה ביום של ארגונים לקראת החתונה, וקלטו את דמויות החתן-כלה בזווית העין. חוץ מזה שהן עשו לי געגועים לימים האלה של טרום-החתונה, ימי כיף עם אמא שקוראים להם סידורים אבל הם הכי יום בכיף ביחד (נחלת בנימין –> שוק הכרמל –> קפה. סנדביץ’ חצי חצי –> דיזינגוף צפון עד הסנטר. לופ כיכר המדינה. שובפעם נחלת בנימין –> שוק בצלאל –> ארוחת בוקר) הן עשו לי חשק לשלב כבר את הדמויות בהזמנה.

“חתן-כלה”. גב וחזית ההזמנה.


בעיצוב הדמויות השתמשתי בחומרים שונים. ניירות, בדים, סרטים, תחרות, פנינים זעירות, שרשרת בגוון מיושן ופרחים מיובשים. כל אחד אחד מהחומרים תרם את חלקו לקבלת פסיפס שיש בו תמהיל מדויק של טקסטורה, גוון ועומק.

made with love

העיצוב תפור על מי שמעדיף הזמנה ללא צילום אישי ומתחבר לסגנון “החומרי”, עיצוב שיש בו משחק של עושר עדין ומדויק של חומרים, מגוון טקסטורות, עומק והצללה טבעית שנוצרת מהאלמנטים האמיתיים עצמם. מדהים לראות שוב ושוב שלמרות שההזמנות מודפסות על נייר, תלת המימד יוצר אשליה אמיתית, ואנשים שמקבלים את ההזמנה לידהם מעבירים עליה את האצבעות ובודקים האם האלמנטים בולטים מתוכה.
עיצובים אחרים של הזמנות לחתונה וארועים אחרים תוכלו לראות כאן.

בתור חובבת אותיות ומילים מושבעת, נתתי מקום של כבוד לרישום של משפט, ציטוט, שיר או פסוקים שמדברים אליכם. המילים שתבחרו יוחתמו על הרקע שמקיף את הדמויות בצדה החזיתי של ההזמנה.
יעל ודן בחרו את המשפט המרגש של ש”י עגנון:

ודומה היה לי שהארץ שהלכתי עליה והרחובות שעברתי בהם וכל העולם כולו אינם אלא פרוזדור לבית זה

למי שמתלבט לגבי משפט או ציטוט, אני ממליצה להעזר באינדקס הכותרות להזמנות, שם תמצאו מבחר נאה של משפטים בעברית ובאנגלית, כותרות וציטוטים מרגשים המתאימים לשילוב בהזמנה שלכם.

גאה לספר לכם שההזמנה “חתן-כלה” נבחרה ע”י הבלוג המצוין אניקה ומוצגת בפוסט מיוחד על הזמנות נבחרות. אניקה הוא בלוג מקסים המתמחה בהשראות לארועים, מאחוריו עומדת אנה בן שבת המוכשרת. אם אתם מתכננים ארוע ולא נרשמתם אליו- אני ממליצה להרשם ולהיות חברים של אניקה בדף הפייסבוק.

♥ תודה לצלמת המוכשרת שלי in house שמוכנה להקפצות צילום מטכ”ליות בכל עת. יש לי תחושת בטן עמומה שתראו יותר ויותר ביצועים שלה כאן (כן, הסתדרתי 🙂 ).

שיהיה המשך שבוע משובח לכולם 🙂
עינת.

Tags from the story

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *