והילד הזה הוא אני

מחווה לילדים היקרים (מאוד!) שהתברכו בחופש.

 

הפוסטר של שירה והפוסטר של נועם

 

אני מבקשת לדבר עם הילדים, אפשר?
ילדים מקסימים, בואו נכין פוסטר שהוא רק שלכם ורק עליכם. אנחנו נגזור, נצייר ונדביק ונכין פוסטר שמספר רק עליכם, ככה שאם יש מישהו שלא מכיר אתכם- שיכיר אתכם באמת!

לפני שתתחילו לעבוד בקשו מאמא, אבא, אחות או אח או כל מי שבסביבה ויודע להדפיס, שידפיס לכם את שלושת הדפים שהכנו לכם. אם יש לכם נייר המתאים למדפסת והוא מעט יותר עבה מהרגיל, עדיף. אם לא- לא נורא, גם נייר רגיל זה יופי.

שלושת הקבצים

 

שלושה קבצים והמון בועיות קומיקס להדפסה

 

החומרים שתצטרכו לפוסטר:
דבק סטיק
טושים שאוהבים
מספרים
עיפרון או עט
גיליון בריסטול בגודל A3 (שמינית גליון) של נייר חום או לבן
שלושה דפים של מודפסים של בועיות קומיקס

 

הוראות הכנה:
1. בעזרת מספרים גוזרים את בועיות הקומיקס. אפשר ואפילו יפה להשאיר שוליים לבנים מסביב. אם המלאכה הזו קשה בשבילכם או אם התעייפתם, מותר לבקש עזרה.

2. מכינים על השולחן. מסדרים את הגליון הגדול ממש מולכם, מניחים את ערמת הבועות במקום נוח, מסדרים בצד הגליון את הדבק, הטושים והעט.

3. סדרו יפה על הגיליון כך שכל הבועיות יהיו מכוונות לתמונה או לציור שלכם (רמז: המסגרת הצהובה צריכה להיות למטה ובאמצע). מרחו מעט דבק מאחורי בועית אחת והדביקו אותה במקום שהייתה. כך הדביקו את כל הבועות

4. קראו את השאלות וענו את התשובה שהכי מתאימה לכם. אם אתם לא בטוחים, אפשר לעבור לשאלה אחרת ואחר כך לחזור לשאלה הקודמת. אם אתם צריכים עזרה בכתיבה, אמרו למי שלידכם ויודע לכתוב יפה מה לכתוב והוא כבר יכתוב את התשובה שלכם.

5. בתוך המסגרת המרובעת ציירו את עצמכם. אם אתם מעדיפים, אפשר להדביק תמונה שלכם שאתם אוהבים במיוחד.

 

מה הצבע האהוב ביותר? שאלה ממש קלה!

 

מסדרים את בועיות הקומיקס

 

שירה בחרה לצייר את עצמה וגם כמה אהובים שלה.

 

כשתסיימו, בקשו מאחד ההורים לרשום את התאריך של היום, ואחרי שתצטלמו יחד עם הפוסטר אתם יכולים לתלות אותו בחדר או על הדלת, אם הורים מסכימים כמובן.

 

בקיץ הבא/ שלומית כהן אסיף

מאחלת לכולכם מכל הלב, הורים וילדים,
רגעים של חופש אמיתי בקיץ הזה ♥

♥♥♥♥♥♥♥♥♥

ומילה להורים-
ממליצה על שלושה ספרים מדלקים לדיון ותיעוד האני כילד, הבחירות והעדפות שלי בחיי הצעירים. הראשון- הספר המקסים והמלא דמיון וקסם אני בוחר. בעיני הוא ספר חובה בבית לילדים עד גילאי שש ככה. איתו הילדים יעופו על מחוזות הדמיון ויספרו סיפורים, אתם רק תקשיבו או תקליטו.

השניים האחרים, מרגע שהחזקתי אותם בידי התחשק לי לעשות גירסת פוסטר. אלה הספר שלי על עצמי מאת דר סוס וספר השרבוט מאת טרו גומי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *