יש לנו זוכה בהגרלה!

ראשית תודה על תגובות רבות כל כך ושיתופים מרגשים, בבלוג ובדף העסקי של מזמינים. היה מחמם לב ומרגש גם יחד! עשיתם חשק לחלום על יום הולדת שנתיים ולפנטז על הבלוג קנדי הבא.
אז- היו לנו מעל 70 משתתפים פעילים בפעילות, וכל אחד זכה לפתק (מלבד קשת שזכתה לשניים כיוון שהצליחה לזהות כמעט ב 100% מהו פרס הקנדי, אחרי שפיענחה את הרמזים שנתתי). 


יצאנו, רון בתי ואני לצלם את ההגרלה במטע מנגו קסום עמוס פריחה המבטיחה צרורות של מנגו מתוק כשהימים יהיו חמים מנשוא, אי שם בחום של יולי ואוגוסט.

אני שמחה לבשר כי הזוכה שלנו היא מעיין חקיקיאן!

מעיין כתבה לנו בתגובה לפוסט ש:
השרשרת מדהימה!! מתאימה בול לעמדת ווינטג׳ שאני מתכננת בחתונה… 
אני הייתי רושמת: חוגגים אהבה.

 

 

מעיין היקרה, מאחלת לכם לחגוג בהרבה אהבה את חתונתכם שתערך ממש בקרוב. מאחלת לכם  ששרשרת הדגלונים תהיה לכם כברכה לאהבה גדולה שתעטוף לעד את קן האהבה שאתם מקימים כעת.
את מוזמנת ליצור עימנו קשר לקבלת הפרס. בנתיים פתחנו עמדת אריזה 🙂

במהלך הפעילות השמחה שהתרחשה במרחב הבלוג והפייסבוק ההתחשק לנו לפנק עוד קצת, וכך הפתענו אוהדת של הדף העסקי במסגרת לתמונה בתוך לוח גירי. בלוח מקום לשים תמונה (קבועה או מתחלפת) והרבה מקום לרשום תיאור או דברי אהבה, או סתם לשרבט משהו רלוונטי. התמונה נארזה ונשלחה ליעדה.

נהנתי לסכם איתכם את שנת העשייה הראשונה, שנה בה הבלוג של מזמינים קיבל צורה וכיוון והפך להיות מקור להשראה בתחום של ארועים, מוזמנים וארוח. בראיה לאחור נעשה יותר ויותר ברור שחוט השני העובר בכל 45 הפוסטים הוא הצד האישי של הארוע. האמירה שנאמרה שוב ושוב, באופן מפורש או מובלע, היא שחשוב למצוא את הקול האישי בארוע שלנו, ולהפוך את הארוע לבעל משמעות עבורנו. אם זו חתונה, בת מצווה, בר מצווה, מסיבה לכבוד הצטרפותו של תינוק או תינוקת חדשה למשפחה או יום הולדת- יש חשיבות גדולה למקום שלנו, בעלי השמחה, בתוך בליל הארגונים, הסידורים והספקים. מאותו המקום בדיוק אני מעצבת את ההזמנות של מזמינים, מתוך רצון והשתוקקות אמיתית ליצור הזמנות מרגשות ואישיות שתהינה מזכרת לכל החיים.
מבטיחה שהשנה השניה תהיה באותו הכיוון, עם הרבה מוקדי השראה & יופי.

תודה שאתם איתי כאן 🙂
ניפגש בשמחות,
עינת.


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *