ברוך בואך, הסתיו

אוירת הסתיו המבורך הולכת ונכנסת ואנחנו עסוקים בהפקת הזמנות לזוגות ומשפחות שחוגגים ארועים בחודשים ספטמבר עד נובמבר. בר מצוות ובת מצוות, חתונות שחיכו לרגיעה שאחרי חודשי הקיץ החמים והצפופים, ומתכננים לחגוג באוירה סתוית.
לאותם החוגגים שאסתטיקה והקפדה על הפרטים כל כך חשובים להם- מי שנעזר בשירותיה של מעצבת ארועים או חפץ להעניק לארוע טאצ’ אישי בעשר אצבעות- הפוסט הזה בשבילכם. גם אלה ש”סתם” מארחים את ארוחות חגי תשרי בביתם ויופי השולחן חשוב מבחינתם לא פחות מטעם המאכלים, גם אלה ימצאו רעיונות טובים והשראה.
פלטת הצבעים המרכזית המומלצת לסתיו היא צהוב, כתום, אדום כהה וחם וחום. צבעים נוספים שיצטרפו בשמחה לפי צורך הם סגול, ירוק (אפרפר או צבע זית), לבן או לבן שבור.

המקור: כאן.

כרגיל, סידרנו
לוח מלא בהשראה סתווית
ובקישורים מצויינים לבלוגים ואתרים ברשת שמתייחסים לסתיו יפה. בהדרכות,
צילומים יפיפיים, DIY ועוד.

עיצובים של סתיו
נוספו לגלרית ההזמנות לחתונה. הראשון בצבעי אדום חם, שמנת ולבן. שילוב של לב נייר מוחתם בכיתוב “together hand in hand”, מפית קרושה רקומה, קארדסטוק מחורר ומקושט בניטים, דיירות מדוגמים ואלמנטים משלימים אחרים. כל צילום נחמד שלכם, בתקריב יתאים להזמנה הזו. במקרה שהתמונה שלכם צבעונית מידי, אני ממליצה “להרגיע” את הצבעים בעיבוד לצבעי ספיה או שחור ולבן. בעזרת תוכנת הפיקסה החינמית אפשר לשנות את צבעי התמונה בדקות ספורות (כולל הכל). ומי שצריך עזרה- אנחנו לשרותכם.

 

חזית ההזמנה עם הצילום שלכם

בגב ההזמנה נייר בטקסטורה יפיפיה, חותמות עדינות ברקע ומסגרת דודלינג.

גב ההזמנה עם פרטי הארוע שלכם
במסגרת ההכנות לסתיו ניגשנו לפלוריסטית האהובה עלינו
גלית אשל מארנונים של יופי כדי לשמוע איך היא נערכת לארועי הסתיו ולקבל ממנה המלצות לאירועים של סתיו:
זרים של גלית בפלטת צבע הסתיו
“אי שם באמצע הקיץ מתמלאים עצי הרימון בשלל תפרחות כתמתמות המרמזות על יצירת טבע מופלאה שתהפוך כל תפרחת בודדת לפרי יפיפה ומושלם.
מה יש בו, בפרי הזה שמושך אותי בחבלי קסם ומתמקם לו בראש רשימת המועדפים יחד עם פרחים אהובים במיוחד? מבחר הגדלים אינסופי כמעט וגוונים הנעים בקשת מרהיבה בין הירוק הבוסרי לצבעי אדום כהה ושחור. שילוב מרתק בין תוכן עמוס גרגרים מסודרים להפליא, מתיקות, וסמליות המתחברת לרוח החגים של השנה החדשה. פרי הרימון משמש אותי בעיצוב סידורים וזרים כפרח לכל דבר. חיבורו לשיפוד עץ מאפשר מיקום מדוייק ועמידותו מספקת הנאה לאורך זמן. הפרי הקסום יכול להפוך בקלות לאלמנט דקורטיבי בעיצוב שולחן החג ע”י הצבה בצורה מעניינת המושכת את העין. ניתן לבקעו לחתיכות, לחשוף את גרגיריו העסיסיים ולשבצם במקבץ לצד הפרי השלם. רעיון אחר הוא רימון אישי הנישא על מקל קינמון.”
זרי ראש השנה של גלית
“לכן, כלות סופקיץ רעיון מקסים בניחוח חג: זר כלה המעוצב מרימונים ננסיים ומשובץ בעלים מיוחדים… משהו שמדגדג לי בין האצבעות להכין.”
זר בשילוב רימונים שחורים

בעניין הרימונים נזכרת בפוסט משובח ומלא בהשראה רימונית של ענת דביר המוכשרת, חברתי לעולם הסקראפ. ענת בנתה כתבה מרתקת הסוקרת את איכויות הפרי ומציגה את גילוייו בעבודות אמנות שונות.מאחלת לכולנו להנות מהאויר החדש שמביא עימו הסתיו,

ולאסתמתיים שביננו להצליח לשמור על נשימה סדירה (:

עינת.

Tags from the story
, , ,

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *