השמיעי קולך

לפעמים ננעצות לי מילים בראש.

כך קרה השבוע, ביציאה מפגישה. שתי מילים ננעצו ולא רצו לצאת. ולא שרציתי להוציא לי איתן מהראש, דווקא היה טוב ונוח לי איתן. אבל כל המפל הזה מאחוריהן… מילים, מחשבות, רעיונות אבסטרקטים, רעיונות לביצוע מיידי, DIY ועוד DIY וכלמיני ענייני היום דחקו בשתי המילים האלה לצאת מהמחשבה אל האור. להפסיק להיות שקופות, להראות.

 

בערב, אחרי יום עמוס בעבודה ובית, 50 אחוז מהילדים כבר במיטות, המילה מנקרת מתחננת במאחורה של הראש. לקחתי ערמת ניירות, עיפרון ומחק והתחלתי לשרבט.

 

dsc_4332

 

התלבטתי על עיצוב החישוק, גודל וצורת האותיות ובאילו תכים למלא אותן.

בסוף החלטתי לרקום אותן בהעדרן.

 

dsc_4323

 

ורקמתי המון המון המון גולגולים… סביבן.

בחרתי בגולגולים כי הזכירו לי זרעים, של פרח או צמח שאיני מכירה ויצרתי צבעוניות אקראית ופיזור מהמרכז החוצה, כאילו כמה התגלגלו להם מהפוקוס.

 

dsc_4470

 

אל תמדדו רקמה בזמן. תמדדו אותה בתהליך.

אל תשאלו נו מתי כבר אסיים ואוי זה בלתי נגמר כי אגיד לכם, כמו שאמא הייתה אומרת לי כשקיטרתי בבצפר בתיכון או בצבא- את עוד תגעגעי לזה (-:

 

dsc_4520

 

כשרוקמים, תך ועוד תך… תכי שרשרת, תכים ישרים, מזוגזגים או עגלגלים… תך אחר, תך ועוד תך, יש מאין, מקבלים זמן לחשוב, להבין, לעבד, לסדר את המחשבות. כך זה אצלי לפחות.

 

dsc_4484

 

אז נכון, מודה. רקמתי חישוק סיזיפי, תכל’ס. מלא בהמון המון עיגולים (ותכף אכנס את הצוות הלוגי ונעשה הערכה גסה), בכל מיני שעות משונות של הלילה.

 

dsc_4527

 

אבל בואו תודו אתם, רק לי יש כזה, ואני מאוהבת. תכל’ס.

 

voice

 

החישוק יועד למישהי אהובה במיוחד. הייתי חייבת שגם האחורה יראה מושלם.

 

dsc_4653

 

כשאני יוצרת מתנות בעבודת יד אני מקפידה על הקדשה או חתימה.

על גב החישוק יצרתי חתימה. החתמתי חותמת על נייר שמנת ממוחזר, כתבתי בתוכה הקדשה בכתב יד. את ההחתמה גזרתי והדבקתי על בד לֶבֶד בצבע ירוק זית.

 

1611_blog2

 

את החישוק ארזתי בשקית נייר שהכנתי מנייר משי תחרה עדין אותו קישטתי בסרט פונפונים כחול. השקית נקשרה בסרט סאטן דק שלופף ונקשר בקשר פרפר.

 

החישוק נמסר בהתרגשות רבה, בתנאי שאשאיל אותו מפעם לפעם בכדי להראות למשתתפות הסדנאות.

 

♥♥♥♥♥♥♥

 

ולמשתתפות סדנאות הרקמה שלי רק אומר, שאפשר לרקום חישוקים נפלאים בהרבה הרבה פחות קילומטרג’ של תכים וחוט, ושחישוק רקמה בנוי על שלושה דברים: על הרעיון, על טכניקה, ועל החיבור (שלכן איתו), ושאני לרשותכן בכל אחד מאלה.

מועדי סדנאות הרקמה הבאות:

♥ יום שישי, ה- 18.11, 9:15-12:15 בכפר סבא.

♥ יום ג’, ה- 29.11, 20:00-23:00, בסטודיו של ליבת וולטר בשדה ורבורג.

 

לרישום יש לפנות אלי במייל.

  • כמה קול נשמע מתוך התכים המופלאים האלה. הקול כמו נשמע מהעדרו. ודווקא מהעדרו, מהחלל הזה שהוא יוצר, הוא נשמע עמוק וברור כל כך.
    קולך נשמע מתוך יצירתך וזה קול חשוב ואהוב כל כך. אני ועוד רבים רבים אוהבים לשמוע את קולך אשה אהובה. אומנית של מילים, רגשות וצבעים.
    והמסר שלך על תהליך היצירה הוא כל כך נכון. הטכניקה מאוד חשובה, אבל החיבור הוא הכי הכי חשוב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *