קיץ חדש ותוכניות של חופש

איך אומרים אני פה בגלל אישתי, אז אני פה בגלל הילדים שהתאמצו כל השנה ועבור האמהות שהתאמצו כל השנה ויתאמצו כנראה עוד יותר בקיץ. אני פה עבור כל אותן משפחות שנהנו מהלוחות בשנה שעברה ושלחו תגובות תודה.

כן, אתם יכולים לראות בלוחות תכנון החופש טבלת יאוש אינסופית אבל פליז לכו איתי כנסו לראש של הילדים שסופוסוף משתחררים קצת מכל המסגרות, בצפר גן חוגים. תנו להם למלא חלומות, תנו להם לתכנן כייף, לפעמים הם יפתיעו אתכם בדברים ממש פשוטים לביצוע טרוויאלים בלתי גרנדיוזים וממש לא יקרים. מה, לא?

 

DSC_0063

 

אז…. הכנתי לכם לוחות לתכנון יולי אוגוסט, בטבלאות שיהיה יותר קל לילדים לעקוב, שיוכלו לרשום ולסמן. אפשר ומומלץ להדפיס את הקבצים על בריסטול כדי לקבל לוחות עמידים שיעמדו בפתח סגור של המקרר במשך קיץ שלם. לפני שאתם עוברים לתכנון החופש ומסמנים את הקייטנות את הנסיעות לחו”ל לצפון ולאילת תנו לילדים את הדף הצהוב והציעו להם לרשום את עשרת הדברים שהכי היו רוצים לעשות בחופש הזה.

 

DSC_0095

 

שנגש לעבודה? לפניכם 3 קבצים. ראשית הורידו את הקבצים למחשב ואז הדפיסו אותם (כך תקבלו התאמה מיטבית של הגדלים).

♥ את טבלת התוכניות לחופש בגרסת PDF איכותית להדפסה תמצאו בקישור הזה.

summer_plans

 

♥ את לוח תכנון יולי בגרסת PDF איכותית להדפסה תמצאו בקישור הזה.

july2016

 

♥ את לוח תכנון אוגוסט בגרסת PDF איכותית להדפסה תמצאו בקישור הזה.

august 2016

 

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

 

אם לא הספקתם לבקר בפוסט DIY של הכנת מגנטים של קרטיבים זעירים וקסטות קטנות מפימו, ממליצה לקפוץ לשם. זו הייתה מתנת סוף השנה שהכנתי עם ילדי לחונכות האהובות. רעיון מדליק ליצירה עם ילדים בבית, במזגן.

DSC_9723

 

מאחלת לכם תוכניות שוות, חופש מקסים, קיץ נעים ושפוי ♥

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *