המתנות לאורחים של ליאור ואסף

בהמשך למדריך המלא לעציצים כמתנות שעלה לפני ימים אחדים, ליאור ואסף המקסימים (שהיה לי העונג להכין להם את ההזמנות לחתונתם והתחתנו בחתונת צהרי שישי בסתיו), כתבו לי על חוויות ההכנה והחלוקה של עציצי מתנה לאורחים. ליאור מספרת שהאורחים ממש התלהבו מהעציץ. “האורחים מתקשרים  לספר חודש וחודשיים אחרי החתונה שהם שתלו את האמנון ותמר באדניות והם ממשיכים לפרוח. וזה כיף גדול :-)”

ליאור: “את רעיון העציצים ראינו בחתונה של חברה טובה שלי, יפעת איתי וממש התלהבנו. יפעת בעצם הגתה את הרעיון. היא ובעלה ממש שמחו לעזור לנו לבצע אותו שוב בחתונה שלנו. לארגון העציצים שעשינו יומיים לפני החתונה, גייסו גם את ההורים שלנו כך שזו הייתה משימה ממש כיפית ומגבשת!”
את העציצים עצמם, בעלי מראה ממוחזר משגע ליאור ואסף רכשו ב eBay ממש בגרושים. למעשה, ב 8.25 יורו ל 100 יחידות. העציצים עשויים ממין קרטון ממוחזר ובעיני מהממים גם ללא העציץ בתוכם, בתור כוס אחסון לעטים וכאלה.

עציצים מ eBay

גם את סרטי הסאטן העדינים בצבע שמנת (ivory) רכשו השניים ב eBay במחיר של 1.19$ ל 25 יארד (!). “צריך 40-50 ס”מ לעציץ”, אומרת ליאור. “וזה יוצא הרבה יותר זול מבארץ!”

“ליצירת ההפתקיות קניתי גליון נייר ענק עם טקסטורה שעלה 11 ש”ח. גזרתי אותו ל 5
דפים של A4, אותם הכנסתי למדפסת. זה היה נראה טוב והיה קצת יותר עבה מדף רגיל. אחרי ההדפסה הפרדתי את הפתקיות ויצרתי חור בכל אחת. את שתילי האמנון ותמר רכשנו במחיר של 1.5 ליחידה. תקנו ממש איפה שנוח לכם!! להרכבה- צריך להרכיב את העציץ עם הסרט והפתקית אבל זה ממש פשוט וקולטים אחרי כמה פעמים.
צריך לעשות פס של דבק ועליו לשים את הסרט סביב העציץ (כדי שהסרט לא יחליק). משחילים את שני קצוות הסרט בתוך החור שעשינו בפתקית. מהדקים את הפתקית ואת הסרט אל העציץ וקושרים בקשר פרפר. לבסוף- עוטפים כל שתיל בניילון, ומניחים בתוך העציץ. כיוון שהעציצים הללו עשויים מקרטון חשוב להגן עליהם מפני רטיבות. כך אפשר להשקות בעדינות, ואנשים יכולים להעביר א”כ לאדמה בגינה.”

עציצון מהמפעל הביתי טרום החתונה של ליאור ואסף.

מבחינת ארגון הזמנים, ההמלצה של ליאור: “את כל הרכיבים לעציצים תזמינו כמה שיותר מוקדם, כדי שתהיו רגועים. כשיש לכם זמן תגזרו את הסרטים באורך הרצוי, תכינו את הפתקיות, ותשחילו לסרטים. אפשר להתחיל בהרכבת הפתקיות לעציצים מתי שרוצים. ככה שבאותם יומיים שלפני החתונה, כשיש לכם את השתילים ביד, העבודה תהיה יותר קלה!.”תודה לליאור היקרה על השיתוף! 🙂 עם רעיון מוצלח- וקוצר מחמאות לא מתווכחים.

ההשקעה של ליאור ואסף מוכיחה שוב שאפשר גם בתקציב קטן ליצור ארוע אישי ומרגש, שביצירתיות ומחשבה אפשר לתת תשומת לב לאורחים שלכם ולתת להם הרגשה שאתם באמת שמחים שיש לכם אותם, ומודים להם שהם הגיעו להיות איתכם בשמחתכם.

ולמי שזקוק לעוד רעיונות טובים למתנות בעשר אצבעות- ממש ממליצה לעבור לאינדקס ה DIY של הבלוג, המרכז שלל הדרכות מצולמות, בטוחות ומוצלחות שרק צריך לעקוב אחריהן בכדי ליצור מתנות סופר מוצלחות ומחחמות את ה ❥.

{ צילומים מהחתונה: שחר דרורי וניר עמיאל }

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *