הכלות של מזמינים: ענבל, ישוב בדרום הארץ

ענבל המקסימה הגיעה אלי דרך שיטוט באינטרנט. בשעת ערב מאוחרת, אני בביתי סוגרת עבודה על המחשב, והיא בנגב, עושה גוגל על הזמנות לחתונה. הצ’אט שבאתר היה דלוק, ולגמרי מזמין לשאול שאלות ולהתייעץ, שוחחנו קצרות בשקט הלילי, רק האלרט של הצ’אט מודיע על פעילות. למחרת קיבלתי את פרטי הארוע והתחלנו לעבוד יחד.התלבטנו יחד בין כמה עיצובים שענבל אהבה. מה שכן, היה מאוד ברור לזוג שירצו לשלב צילום שלהם בהזמנה. שלחנו את הזוג להצטלם. בסיום חגיגת יום הולדת משפחתית יצאו החוצה, הזוג, עם הגיס ומצלמה. ועשו פוזות טבעיות וצילמו תמונות.

צילומים ספונטניים במושב

בשלב מסויים ענבל קפצה ליוגב על הגב. וזהו. זה היה זה.
ההזמנה שענבל ויוגב בחרו- פריחה מעודנת, כשמה כן היא, מלאה במוטיבים פרחוניים בצבעי ורוד עתיק, ירוק וצבע שמנת טבעי. במקור נעשתה מבדים, ניירות, כפתורים, קרושה ותחרות.  במרכזה מסגרת לבנה שצבועה בסגנון מיושן ומשופשף.

ענבל ויוגב, זוג מתוק ממושב בדרום. היא קלינאית תקשורת, הוא מנהל האחזקה של הספא נווה מדבר, הכירו דרך חברים משותפים. “ביום שהחלטתי שאני לא מחפשת זוגיות, הכרתי אותו. החלטנו לצאת וידעתי די מהר שזה זה והחלטתי לעבור לגור איתו. ערב אחד, אני מול הטלויזיה ויוגב צועק לי מהמטבח  ‘מאמי, אני אוהב אותך, תתחתני איתי?’ אמרתי יאללה וזרקתי תאריך.

ענבל ויוגב לקחו את ההכנות לחתונה בחיוך ובכיף גדול. החברים ניסו להכין אותם לחודשים של סיוט בגלל השוני באופי המשפחות. אבל הם הצליחו לקחת את זה למקום אחר לגמרי.

כמה ימים לפני החתונה יצא הזוג לצילומי חתן- כלה. המחשבה היא להנות מיום נפרד כזה ולהגיע לחתונה נינוחים ורעננים. בצילומים הם הגיעו למגוון לוקיישנים מגניבים לגמרי, כולל צילומי trash the dress, שעשו אותם מכל הלב ממש.

זינוק אמיץ הישר לזרועות ענבל בצילומי trash the dress. צילום: LYCHEE

{ובמאמר מוסגר אסביר למי שעדיין לא מכיר- מדובר בטרנד צעיר יחסית, שבו מצלמים ברצינות יצירתית ואומנותית את החרבת שמלת הכלה הלבנה והטהורה. סשין צילומים בו הורסים, מלכלכלים ואף קורעים את שמלת הכלה המיתולוגית, אבל בסטייל. לרוב יש דגש על ביצוע צילומי הטארש בלוקיישין שמאפיין את הזוג. טורחים על מציאת מקום מדליק ולא שגרתי, ונותנים חופש יצירתי לשימוש באפקטים. הולכים עם הפנטזיה עד הסוף, להבדיל מסגנון הצילום הריאלי ומכובד של החתונה עצמה. מי שבד”כ מתחבר לצילומי טראש הם זוגות שנהנים להצטלם, שלוקחים את הצילום בקלות יחסית, שמסוגלים להשתחרר וללכת עם הטירוף בכיף שלהם. אגב, שירווח לכם בעניין השמלה. לרוב רוכשים שמלה זולה, יעודית לטראש, מה שנקרא מיועדת להריסה 🙂 }.

מבחן בתיאום זוגי. צילומי trash the dress. צילום: LYCHEE

אין ספק שהזוג ניצל היטב את מקום העבודה המגניב לצילומי לילה איך לומר, הורסים.

ועוד מהצילומים הזוגיים, את התמונה הזו אהבתי במיוחד.

הרכב קאמרי מרשים. צילום: LYCHEE

וגם את זו.

סונטה לאהובה. צילום: LYCHEE

נפלא לא? בגלל שאני כל כך מעריצה אנשים שיודעים לנגן, החמאתי לענבל.

אף אחחד לא יודע לנגן. שמעתם?

* קרדיט לצילום מקצועי: Lychee.

לפעמים מדהים אותי, בהיותי “ספק” חתונה שנמצא באינטרקציה עם הזוג שבועות לפני הארוע, ואפילו לא בארוע עצמו, מדהים אותי שנוצרים קשרים אינטימיים, חמים ומשמחים עם הזוגות. השמחה של הזוג מחלחלת ליום העבודה שלי וממלאת אותי בהשראה והתרגשות. מרגישה לגמרי איתם בלפני ואחרי יום אחד חשוב, משמעותי ומרגש בחייהם. החתונה.
אתם מוזמנים לקרוא על תהליך עיצוב ההזמנות במשוב שכתבה ענבל המופיע כאן יחד עם משובים אחרים מלקוחות.
מאחלת לענבל ויוגב המקסימים שישמשיכו לקחת את החיים בקלילות, אהבה ושמחה. תמהיל מושלם, לא?
המון מזל טוב, יקרים! 🙂

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *