נעים להכיר

עינת ספקטורהיי היי ושלום לכולם,

אני עינת ספקטור והבלוג הזה, בלוג מזמינים, הולך איתי יד ביד, מאפריל 2012.

כשאני מסתכלת לאחור, בראיה כזו של פרספרטיבה, אני מבינה שהבלוג הזה נפתח ממש באותו תקופה שהבנתי שאני חייבת לעסוק בתחום יצירתי, ושהוא לא יכול לצד עיסוק אחר, הוא חייב להיות ה-עיקר.

היצירה מלווה את היום שלי מרגע שאני פוקחת את העיניים עד שאני צוללת לשינה עמוקה. אני מתרגשת לגעת בחומרים וליצור יש מאין.

את עולם הרקמה פגשתי כשהייתי ילדה בבית הספר היסודי והיא ליוותה אותי כל חיי. אני כל כך אוהבת לרקום וכל כך מאמינה בדברים הטובים שהרקמה מביאה לחיים- דרך לביטוי עצמי, סיפוק, חיבור לעצמי, שלווה והמון יופי.

 

 

ב 2014 נכנסתי לתחום הסדנאות וגיליתי שאני אוהבת מאוד ללמד, אני מאמינה בנדיבות של הידע, בהעברת הידע הלאה וחשיפת עוד ועוד אנשים לדברים הטובים שיש לחיים האלה להציע, והרקמה היא אחד מהם.

 

הסטודיו לרקמה של עינת ספקטור

בשנים האחרונות אני מתמחה בלימוד רקמה, או אם לדייק, מתמחה ביצירת הקליק הזה בין לבבות ובין הרקמה. במרץ 2018 הקמתי את הסטודיו שלי, סטודיו לרקמה בכפר סבא, שזה סוג של בית שהרקמה חיה ונושמת בתוכו. באותה תקופה גם פתחתי חנות און ליין למוצרי רקמה- 100% רקמה בה ניתן להזמין ציוד לרקמה, ובין יתר להזמין הדפסים לרקמה מתוך ליין ההדפסים שעיצבתי.

הבלוג הזה מלווה אותי בכל השנים הללו, ומאפשר לי לשתף במחשבות והרעיונות יצירתיים, מ DIY ועד מתכונים טבעוניים דרך שיפוץ, גינון ורקמה.

אז אם אתם יוצרים בנשמתכם, כאלה שמשתוקקים לגעת בחומרים, לאפות ולהכין מטעמים שנראים משגע, לעצב דברים מגניבים מנייר, להכין פריט שאין כמותו לאף אחד לבית שלכם, לגדל צמחים באהבה (או ילדים) נראה שהגעתם למקום הנכון ♥

עינת.